Cyklistický kurz 2016

 Termín: 19. - 23.  9. 2016

Pořadatel: kabinet Tv
Místo:penzion Anežka v Ostružné 
Účastníci: žáci tříd MS 2. B, C a OK 2. A, B


Jedeme se svými koly do hor a zase výluka:). Transport jsme zdárně ustáli a hurá do kopců. Šlapalo se, tlačilo se a padalo se. Zřejmě slušný oddíl. Další den pěkný výlet na Rejvíz, zase trochu kopce, ale v Jeseníku dostal od starostů meloun každý, kdo chtěl. Středa byla ve znamení singl stezek v Lipové, kde jsme pocvičili techniku sjezdu. Ta se nám hodila při výjížďce na Návrší, protože terén byl hodně rozbitý. Tudíž následovaly další pády a trochu odřenin. Poslední den byl fotbálek a pak už jen cesta domů. Zase výluka a náš rychlík na svůj autobus nepočkal. Zachránil nás osobák a pohodový průvodčí. Dobří lidé nevymřeli. Za rok zase, třeba snad jen vlakem. M+H