Sportovní kurz 2017

Termín: 16. - 20. 10. 2017

Pořadatel: kabinet Tv
Místo:penzion Anežka v Ostružné 
Účastníci: žáci tříd MS 2. A, B, C 

Poprvé jsme vyrazili na hory autobusem, bylo nás moc. Cesta příjemná, žádné přestupy a z mlhy jsme vjeli do sluníčka. Počasí super, teplo, zoncna rumplovala a kopečky jako vždy výživné. Vyšvihli jsme na Smrk, před tím pobyli v Báru (Lesním). Jedna skupina kolistů zajela přes Návrší do Starého Města. Druhá sekce, turistická, zdolala Šerák, přes Vražedný potok. Ve středu byl  trénink techniky na Lipoveckých stezkách. Co bude dál? Dle počasí další nevšední zážitky v krásných horách.

 

        

                              

        

                                                  

                            

Další den jsme mrkli do Jeseníku. Prošli lázněmi a vyzkoušeli léčbu chladem nebo šokem? Druhá, pěší, jednotka se vydrápala na Paprsek. Páteční den byl věnovaný fotbálku a busmo opět domů. Z krásného sluníčka jsme sjeli do mlhy a zimy. Pak, že je doma nejlépe.