Vodácký kurz 2019 - MS 3. A, B

Termín: 20. - 24. 5. 2019

Místo: řeka Sázava ( Český Šternberk - Pikovice)

Třída: MS 3. A, B

Opět po roce a zase s problémy na trati jsme odjeli směr řeka Sázava. Tentokrát jsme to vzali přes Kutnou Horu a Zruč nad Sázavou. Poznali jsme nová místa. Výcvik začal v Českém Šternberku, vody bylo dost a tak jsme se těšili na svižnou jízdu. Řeka byla živá, přesto někteří umdlévali, bo museli pádlovat. Pak se přidal se déšť, bachrlaté výkony našich hokejistů a depka byla na světě:). Ve čtvrtek vykouklo slunce, naši porazili Německo a nálada se mocně zlepšila. V pátek, po deštích, nastala ta správná divočina. Hladina stoupla o metr a v silném proudu a peřejích se koupali téměř všichni. Nacvičili jsme sebezáchranu, záchranu ostatních a vylévání lodí. Ještě že nám svítilo sluníčko. Při cestě zpět jsme tentokrát museli přestoupit na metro.cheeky

Vodě ahoooj.